Pro nákupy nad 800 Kč s platbou předem nabízíme doručení ZDARMA na pobočky Parcelshopu.

Výběr dárků

Už jste si všimli, že u nás v nabídce najdete nejen krásné zboží, ale také skvělé dárky zdarma? Ano, slyšíte správně! Věříme, že když nakupujete u nás, zasloužíte si nejen kvalitní výrobky, ale také malé gesto pozornosti a péče. Při nákupu nad 1000 Kč, 1500 Kč nebo 2000 Kč si můžete vybrat jeden z našich praktických dárků.

 

 

Nakupte nad 1000 Kč a vyberte si jeden z těchto dárků.

Chcete udělat něco pro své zdraví i přírodu? Zvolte bambusový kartáček na zuby, který je šetrný k vašim zubům a k přírodě.

Náš froté ručník vás okouzlí svou jemností a měkkostí. Díky svému praktickému a funkčnímu designu se stane nezbytnou součástí vaší domácnosti.

 

 

 

Nakupte nad 1500 Kč a vyberte si jeden z těchto dárků.

Milujete sport a aktivní životní styl? Tak si nechte u nás vyzvednout sportovní láhev, kterou můžete využít při každodenních sportovních aktivitách.

Froté osušek není nikdy dost. Zamilujete si ji nejen vy, ale i vaši blízcí. Zkuste ho dát jako dárek svým přátelům nebo rodině, a uvidíte, jak budou nadšeni z jeho kvality a praktičnosti.

Naše sada sportovních gum nabízí různé úrovně odporu, které umožňují různé úrovně tréninku. Tyto gumičky jsou vhodné pro širokou škálu cvičení, od posilování různých svalových skupin až po cvičení na rovnováze. Navíc jsou kompaktní a snadno přenosné, takže si je můžete vzít s sebou kamkoliv. Jsou ideální pro ty, kteří se snaží zlepšit svou kondici a zdraví. Pomáhají posilovat svaly, zvyšovat flexibilitu a kondici a zlepšovat celkový zdravotní stav. Ať už jste začátečník nebo zkušený sportovec, naše sada sportovních gum bude skvělým doplňkem vašeho tréninku.

 

 

Nakupte nad 2000 Kč a vyberte si jeden z těchto dárků.

Rádi byste své ratolesti udělali radost? Zkuste náš dětský vak k vybarvení, který obsahuje fixy a umožní vašim dětem nechat volně plynout svou fantazii.

Plánujete dovolenou u moře? Tak si určitě zamilujete naši plážovou matraci, na které si užijete maximální komfort a pohodlí.

 

Zkrátka, ať už hledáte dárek pro sebe nebo pro své blízké, u nás najdete to, co hledáte. Vyberte si svůj oblíbený dárek zdarma a dopřejte si radost z nakupování s námi!