Věrnostní program

Věrnost se vyplácí a my to dobře víme!

Proto vám, našim věrným zákazníkům, nabízíme něco navíc. Stačí, když se u nás zaregistrujete do Slevíčkova clubu. Jako členi tohohle úžasného společenství se dostanete k výhodám, o jakých se ostatním ani nesnilo.

Jak to funguje?

Úplně jednoduše. Stačí, když se u nás registrujete přes jednoduchý formulář. Okamžitě získáte jednorázovou slevu 5 %, to abychom vám ukázali, že si nových členů vážíme a jsme moc rádi, že jste se k nám připojili.

A pak už to jede!

Sbíráte slevy a nakupujete o sto šest. Na další nákup už se můžete těšit mnohem více, protože budete mít slevu. Jak velkou to už záleží na vás. Čím víc nakoupíte, tím větší slevu dostanete. Jak přesně to funguje vidíte v tabulce pod textem. Pokud vaše útrata bude třeba 6000 korun, dostanete od nás 6% slevu, a tak dále až k maximální možné 10% slevě. Pokud nakoupíte za menší částku, i tak vás odměníme. Za každou tisícikorunu přidělíme k vaší aktuální slevě 1%.

A co je vůbec nejlepší, budete vědět o všem, co se kde šustne z první ruky. Budeme vás informovat o akcích, slevách a novinkách na našem eshopu.

Tak nákupům zdar milí a milé ze Slevíčkova clubu!


REGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE SLEVU

 

   Od částky    Sleva
   ihned - za registraci    5%
   6 000,- Kč    6%
   7 000,- Kč    7%
   8 000,- Kč    8%
   9 000,- Kč    9%
   10 000,- Kč    10%