Doprava a platba

KDO MI BALÍČEK BUDE DORUČOVAT?

Zvolili jsme několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Vyberte tedy tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Česká pošta je klasika, ale můžete vybrat i kurýra PPL. A když se rozšoupnete a nakoupíte za více než 2000 korun, zaplatíme kurýra za Vás.

 

1) Zásilkovna

Zásilky běžně doručují do druhého dne. Jakmile předáme zboží do přepravy, okamžitě vám odešlou email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení na vámi zvolené výdejní místo vám pošlou SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout

Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo.

Pokud nemáte v týdnu zrovna čas, žádný stres: stačí zaslat odpovědní SMS a Zásilkovna vám lhůtu zdarma prodlouží až na 21 dní. (tato služba může být před Vánoci dočasně pozastavena)

 

2) Česká pošta – balík do ruky 

Česká pošta nabízí službu balík do ruky, což znamená, že Vám zásilku doručí až domů. Předem Vás kontaktují o plánovaném čase doručení, takže máte čas vrátit se třeba z procházky včas. Obvykle doručuje pošta do 1 až 2 pracovních dní.

 

3) Kurýr PPL

Kurýři se opravdu činí a doručují již do druhého pracovního dne od odeslání zásilky. Až se k Vám budou blížit zavolají nebo napíší SMS, takže budete vědět, kdy balíček čekat.

Důležité je hlavně pečlivě vyplnit kontaktní údaje, ať se Vám doručovatelé dovolají a dozvoní se na správné místo. Pokud zásilku nikdo z nějakého záhadného důvodu přesto nepřevezme, bude doručena zpět k nám.

 

         Objednávka do 2000,-       Objednávka nad 2000,-
   Zásilkovna                         59,-                      ZDARMA
   Kurýr PPL                         99,-                      ZDARMA
   Česká pošta                         99,-                      ZDARMA

 

JAK MOHU ZAPLATIT?

Dobírka – Jestli máte peníze zašité v matraci, klidně zaplaťte pošťákovi, kurýrovi v hotovosti. Při vyplňování volte platbu dobírkou.

Platba kartou, rychlý bankovní převod - Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě.

  • platby za zboží potvrzujete unikátním jednorázovým kódem (tzv. 3D Secure kód), který obdržíte prostřednictvím SMS zprávy na Vámi zvolené číslo mobilního telefonu. Zadáním 3D Secure kódu získáváte jistotu, že transakci provádíte právě Vy, oprávněný držitel karty
  • celá služba je zdarma, a to jak aktivace služby, tak i zasílané SMS zprávy s 3D Secure kódem
  • na Vaší kartě je třeba mít povolené internetové transakce

 

                                                                   Cena
   Dobírka                                                                    30,-
   Platba předem                                                               ZDARMA
   Platba kartou                                                               ZDARMA