Pro nákupy nad 800 Kč s platbou předem nabízíme doručení ZDARMA na pobočky Parcelshopu.

Doprava a platba

KDO MI BALÍČEK BUDE DORUČOVAT?

Zvolili jsme několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Vyberte tedy tu, která Vám nejvíce vyhovuje. Česká pošta je klasika, ale můžete vybrat i kurýra PPL anebo pokud Vám nevadí si pro balíček dojít, tak nabízíme Zásilkovnu nebo Parcelshop. A když se rozšoupnete a nakoupíte za více než 1000 korun, zaplatíme kurýra za Vás.

 

         Objednávka do 1000,-       Objednávka nad 1000,-
   Zásilkovna

69,- při platbě kartou

99,- při platbě na dobírku

                     ZDARMA
   Kurýr PPL

 99,- při platbě kartou

129,- při platbě na dobírku

                     ZDARMA
   Parcelshop a Parcelbox

59,- při platbě kartou

89,- při platbě na dobírku

                     ZDARMA
   Česká pošta

 99,- při platbě kartou

129,- při platbě na dobírku

                     ZDARMA

 

1) Zásilkovna

Zásilky běžně doručují do druhého dne. Jakmile předáme zboží do přepravy, okamžitě vám odešlou email s trasovacím číslem. Cestu vaši zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení na vámi zvolené výdejní místo vám pošlou SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete na výdejním místě kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Zásilku si můžete vyzvednout kdykoli od okamžiku získání hesla. Nebo pro ni třeba někoho poslat – nemusíte ukazovat občanku, stačí znát heslo. U

Pokud si zvolíte Zbox nebo AlzaBox, lhůta pro vyzvednutí jsou jen 2 kalendářní dny. Z-boxy jsou dostupné 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Vyzvednutí je tak možné i v noci. Pokud si nestíháte svoji zásilku vyzvednout, lhůtu si můžete prodloužit o 1 den. K Z-boxu a AlzaBoxu je potřeba přijít se svým chytrým telefonem, staženou aplikací Zásilkovna, aktivním datovým připojením a zapnutým Bluetooth. Pokud tuto možnost nemáme, doporučujeme si zvolit klasickou výdejní pobočku.

 

2) Česká pošta – balík do ruky 

Česká pošta nabízí službu balík do ruky, což znamená, že Vám zásilku doručí až domů. Předem Vás kontaktují o plánovaném čase doručení, takže máte čas vrátit se třeba z procházky včas. Obvykle doručuje pošta do 1 až 2 pracovních dní.

 

3) Kurýr PPL

Kurýři se opravdu činí a doručují již do druhého pracovního dne od odeslání zásilky. Až se k Vám budou blížit zavolají nebo napíší SMS, takže budete vědět, kdy balíček čekat.

Důležité je hlavně pečlivě vyplnit kontaktní údaje, ať se Vám doručovatelé dovolají a dozvoní se na správné místo. Pokud zásilku nikdo z nějakého záhadného důvodu přesto nepřevezme, bude doručena zpět k nám.

 

4) Parceshop a Parcelbox

PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Balík lze vyzvednout nebo podat kdykoli v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí.

Pokud jste si zvolili přímé doručení do PPL Parcelshopu nebo Parcelboxu, přijde vám SMS a e-mail, kde budete informováni o tom, kde je zásilka uložena, v jakých časech je možné ji vyzvednout a PIN pro vyzvednutí. Mapu všech PPL Parcelshopů a PPL Parcelboxů naleznete zde.

Pokud řidič nezastihne příjemce na adrese při prvním doručování, může být zásilka automaticky uložena na nejbližším výdejním místě. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 kalendářních dnů od uložení v PPL Parcelshopu. Upozorňujeme, že 7. den může být během dne už předán řidiči a bude se vracet odesílateli. V PPL Parcelboxu si zásilku vyzvedněte do 3 dnů od obdržení SMS/e-mailu.

 

JAK MOHU ZAPLATIT?

Dobírka – Jestli máte peníze zašité v matraci, klidně zaplaťte pošťákovi, kurýrovi v hotovosti. Při vyplňování volte platbu dobírkou.

Platba kartou, rychlý bankovní převod - Velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě.

  • platby za zboží potvrzujete unikátním jednorázovým kódem (tzv. 3D Secure kód), který obdržíte prostřednictvím SMS zprávy na Vámi zvolené číslo mobilního telefonu. Zadáním 3D Secure kódu získáváte jistotu, že transakci provádíte právě Vy, oprávněný držitel karty
  • celá služba je zdarma, a to jak aktivace služby, tak i zasílané SMS zprávy s 3D Secure kódem
  • na Vaší kartě je třeba mít povolené internetové transakce

 

                                                                   Cena
   Dobírka                                                               30,-
   Platba předem                                                               ZDARMA
   Platba kartou                                                               ZDARMA